Шрот соєвий
Вологість не більше 12%
Протеїн не менше 45%
Масова частка сирого жиру не більше 2%
Соєвий шрот – найякісніша сировина для виробництва комбікормів і годівлі сільськогосподарських тварин, птиці, риб. Його отримують шляхом переробки соєвих бобів (після вилучення з них олії) і додаткової волого-теплової обробки.
Опис
Шрот соєвий являє собою цінну харчову добавку до раціону сільськогосподарських тварин, яка є одним з найцінніших джерел протеїну рослинного походження. Шрот отримують в процесі екстракції масла з сої. Широко використовується як самостійний корм і в якості одного з інгредієнтів комбікормових сумішей.Вміст білка в соєвому шроті може досягати 50 відсотків, а крім цього, в ньому в достатній кількості присутні вітаміни групи В, лізин, фосфор.
Соєвий шрот у раціоні тварин дозволяє забезпечити їхній організм незамінними амінокислотами: метіоніном, гістидином, триптофаном. За енергетичними і поживними характеристиками шрот можна порівняти з макухою, проте вміст ліпідів у першому значно нижчий і не перевищує 2 відсотків. Вважається прекрасною заміною рибному і кістковому борошну. Збалансований склад соєвого шроту дозволяє обходитися без додаткових кормових добавок у раціоні харчування тварин.
Характеристики
Вологість не більше 11%
Протеїн 46-48% на а.с.в.
Олійна домішка не більше 2,0% на а.с.в.
Уреаза не більше 0,2 (зміна рН за 30 хв)
Клітковина не більше 7,0% на а.с.в.
Зовнішній вигляд діаметр гранули 6,0-20,0 мм– довжина гранули 10-26,0 мм
Колір світло-жовтий
Запах характерний соєвому шроту без стороннього запаху